Kaip pristatomos prekės?

Mėgstamiausi klientų būdai:

 1. Pristatymas kurjeriu iki Jūsų namų (arba darbo) durų (tinka atsiskaitymams grynaisiais pristatymo metu, per paysera ir bankiniu pavedimu)

  Papildoma informacija: Jeigu prekės užsakytos DARBO DIENOMIS iki 16 val. (kartais iki 17 val.), tai jos išsiunčiamos tą pačią dieną, tuomet jau kitą darbo dieną jos pristatomos nurodytu adresu į bet kurį Lietuvos miestą (miestelį, kaimą) iki Jūsų namų arba darbo durų. Pristatymo dieną „LP express“ kurjeris paskambina bei sutaria su Jumis patogų pristatymo laiką.

   

  Pristatymas registruotu paštu

  Pristatymo laikas: Prekės pristatomos per 3-4 darbo dienas.

  Pristatymo kaina: 1,50 €

  Papildoma informacija: Prekių pristatymą į bet kurią Lietuvos vietą atlieka AB Lietuvos pašto tarnyba „Pašto siuntos”. Pašto kurjeris pristatys Jūsų prekes užsakymo metu nurodytu adresu, jeigu Jūsų tuo metu nebus namuose, jis paliks lapelį su informacija apie artimiausią pašto skyrių, kuriame galėsite atsiimti užsakytas prekes Jums patogiu metu.

 2. Pristatymas į siuntų savitarnos terminalus visoje Lietuvoje

  Pristatymo laikas: Prekės pristatomos per 3-4 darbo dienas.

  Pristatymo kaina: 2 €

  Papildoma informacija: Prekes galime išsiųsti darbo dienomis užsakius iki 16 val. Per 1-2 dienas (ir šeštadieniais) užsakymas yra pristatomos į nurodytą LP EXPRESS 24 terminalą. Kai siunta bus įdėta į terminalą, Jūs gausite SMS žinutę su nurodymais, kaip atsiimti prekes.

 

Apmokėjimo būdai

 1. Atsiskaitymas per Paysera (tai – elektroninė bankininkystė – pasirinkus šį būdą ir savo banką, būsite automatiškai nukreipti į jį)

  Automatiškas nukreipimas į banką (plačiausiai visų naudojamas atsiskaitymo būdas).

   
 2. Standartinis bankinis pavedimas

   

  Užsakymą galite apmokėti atliekant bankinį pavedimą prisijungiant prie internetinės bankininkystės arba bet kuriame banko skyriuje.

   
 3. Atsiskaitymas grynais pinigais

   

  Galite apmokėti užsakymą grynais pinigais, jeigu pasirinkote šį pristatymo būdą: 
  • pristatymas per kurjerį (3,30 eur.).